Kierowca autobusu Niemcy

KONTAKT

Racibórz - Dodane przez reklama7 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierowca autobusu Niemcy

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU

Miejsce pracy: Niemcy, możliwość wyboru miejscowości

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Możliwość wyboru miejsca zatrudnienia
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Wynagrodzenie od 2 000 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny oraz inne dodatki
np.: zasiłek rodzinny
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
także w trakcie zatrudnienia
Pomoc koordynatora na miejscu

Obowiązki:
Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec
Sprzedaż biletów
Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 umożliwiająca komunikację z pasażerami, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Prawo jazdy kat. D
Niekaralność
Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.
W języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej

Mapa RacibórzProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierowca autobusu Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Raciborza. Prowadzisz serwis o Raciborzu lub zwiazany z Racibórz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Raciborski Portal Internetowy !Zobacz stronę Raciborski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Nasz Racibórz !Zobacz stronę Urząd Miasta Racibórz !Zobacz stronę Regionalny Portal Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Racibórz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Raciborza: Rybnik ogłoszenia - Żory darmowe ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję